dom > Produkty > API610 Pompa petrochemiczna > Pojedyncza, pojedyncza pompa ssąca typu API610 BB2

Pojedyncza, pojedyncza pompa ssąca typu API610 BB2

Rodzaj płatności: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,CIP
Min. zamówienie: 1 Piece/Pieces
Termin dostawy: 30 dni
Wyślij zapytanie

Basic Info

Model nr: DSJH

Numer wirnika: Pompa jednofazowa

Ciśnienie robocze: Pompa wysokiego ciśnienia

Wpływowy rodzaj wirnika: Pompa podwójnego ssania, Pojedyncza pompa ssąca

Pozycja wału pompy: Pompa pozioma

Obudowa pompy połączona: Pompy splitowe poziome

Wysokość montażowa: Odsysanie odsysania

Wirnik: otwarty

Stosowanie: Pompa skroplin

Additional Info

Pakowanie: Drewniane pudło

wydajność: 10000

marka: DK

transport: Ocean,Land,Air,DHL

Miejsce pochodzenia: Chiny

Możliwość zasilania: 10000

certyfikat: ISO, CE, SGS

Código HS: 8413708100

Porta: Tianjin,Dalian

Opis produktu

Rozmiar: 1-24 cala: 1,5-10 cali
Wydajność: 2,5-600 m3 / h
głowa: 30-300m
temperatura: -45-420 ° C


Media: Płyn przemysłu petrochemicznego

Materiał: Stal odlewana, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCUF008a9fe 302d 4c7b 86cc 790a243ce7fdFunkcja projektowania

-typowe pompy procesowe DSJH są jednostopniowe, jednostopniowe, dzielone promieniowo,

- Wymienne pompy odśrodkowe patrz rysunki konstytucji.

- Pompy DSJH nadają się szczególnie do pompowania wysokich temperatur, wysokich

- Ciśnienie i łatwopalne, wybuchowe lub toksyczne płyny. Obudowa pompy jest montowana centralnie w celu wyrównania rozszerzalności cieplnej i skurczu. Zmniejsza to problemy z wyrównaniem spowodowane przez ruch obudowy z powodu różnicy temperatur pomiędzy warunkami pracy i otoczenia do minimalnego ograniczenia. -wysoka i powyżej 4-calowych dysz wylotowych są podwójne, aby zrównoważyć promieniową siłę pomp.

-Pompy są samoodpowietrzające z przepływem płynów ciśnieniowych.Ale otwory znajdują sięw górnej części korpusu pompy. Otwory wentylacyjne mogą być wiercone i docierane do otworów spustowych, zaślepione śrubą zaślepiającą z tego samego materiału co obudowa podczas transportu .Druty szczytowe to Rc3 / 4.

Kołnierz dysz ssących i tłoczących pompy jest prostopadle skierowany do góry i jest odlewany integralnie z obudową pompy. Wielkość kołnierza i klasa ciśnienia są zgodne z normami 300 psi amerykańskiego instytutu normalizacyjnego ANSI.W zależności od różnicy temperatur i kategorii materiału . Maksymalne dostępne ciśnienie kołnierza może wynosić 5 MPa lub mniej.

-W celu zapewnienia niezawodności. Przypadki pompy procesowej BB2 są wykonane ze staliwa. Test hydrostatyczny to 7Mpa.

- Pokrywa pompy zawiera standardową powłokę ochronną dla opakowania lub uszczelnienia mechanicznego wagi. Typ mieszek lub tandom. Zawór ma opcjonalną płaszcz wodny, który jest dostarczany, gdy temperatura pompowania przekracza 66 ℃ dla wody i 150 ℃ dla węglowodorów lub gdy jest to określone. może być również użyty do pary niskociśnieniowej lub innych płynów izolowanych, gdy przepompowane medium wymaga uzdrowienia. Połączenia RCI / 2 są umieszczone na dole i na górze pokrywy pompy.

-Impeller jest odlewany integralnie i dynamicznie równoważony z wirnikiem. Wirnik jest kluczem do wału. Silnik jest wspierany przez podwójne łożyska. Odporna na zużycie osłona i pierścienie bieżne wirnika są standardami. Lepsze materiały i twardość będą używane dla obu pierścieni ścieralnych, aby zapewnić zużycie Oporność. Przednie i tylne pierścienie ślizgowe wirnika są celowo projektowane z różną wielkością. Pierścień ślizgowy, który znajduje się blisko łożyska oporowego, jest nieco naprężony, aby uniknąć luzu wirnika.

- Obudowa łożyska tego samego rozmiaru jest zamontowana na dwóch końcach pompy. Materiał obudowy łożyska może być z żeliwa lub staliwa. Obudowa łożyska jest zamocowana na wsporniku i przyporządkowana do powierzchni montażowej. Jeden zestaw łożyska poprzecznego jest zamontowany na złączu koniec i dwa zestawy łożyska kulkowego wzdłużnego ustawionego z tyłu do tyłu są zamontowane na drugim końcu. Łożyska są smarowane pierścieniami olejowymi. Jakość oleju powinna być odpowiednia. Każda obudowa łożyska wyposażona jest w osiowe przewody chłodzące do chłodzenia powietrzem z opcjonalną wodą lub wentylatorem chłodzenie. Zakres chłodzenia wentylatora wynosi 120 ℃ -160 ℃. Kołnierz chłodzący wodę wynosi 260 ℃ i więcej. Chłodzenie powietrzem wynosi 120 ℃ i poniżej. Wzdłuż nich zakres chłodzenia wentylatora wynosi 120 ℃ poniżej. Chłodzenie wentylatora jest szczególnie odpowiednie dla brak wody lub słaba jakość wody.

-Gdy chłodzenie wentylatora jest wykorzystywane do łożyska pompy.Fan zajmie miejsce deflektora.Jest to wyjątkowa cecha tego rodzaju pompy i uzyskać patent Ameryki. Obudowa łożyska jest wyposażony w przezroczyste plastikowe okrągłe znak wskazujący poziom oleju i olejarka do silnika i kontroli poziomu oleju. Dwa końce awarii łożyska. Deflektory nie tylko zapobiegają pyleniu i wilgoci, ale również zapobiegają wyciekom oleju.

- Elastyczne sprzęgło dystansowe membrany zapewnia dostęp do serwisu i konserwacji pomp procesowych BB2. Rozpórka pozwala na łatwe usunięcie wirnika, łożyska i opakowania itp. Bez zakłócania orurowania ssącego lub tłoczącego.

Podanie:

Pompy procesowe BB2 są wykorzystywane do rafinacji ropy naftowej, petrochemii, przemysłu chemicznego, pompowania ropy naftowej, skraplania ropy naftowej itp.


Korzyść:

1. Pompy są w pełni zgodne ze standardami API610 Amerykańskiego Instytutu Naftowego i mają wysoką niezawodność.

2. Wydajność tego typu pomp jest pierwszym poziomem na świecie.

3. Części pompy mają szeroki uniwersalny stopień i wymienialność. Niektóre części mogą być stosowane w kilku seriach, aby produkcja była łatwa i sprzyjać kontroli części zamiennych.

4. Żebra chłodzące są odlanymi zewnętrznymi częściami obudowy łożyska, co może zwiększyć chłodzenie. Tymczasem sztywność obudowy łożyska jest podniesiona. Konstrukcja jest nowa. Istnieją rodzaje metod chłodzenia dla łożyska, np. Wentylacja chłodząca i wodna.

5. Obudowa pompy jest zamontowana w linii środkowej. Wirnik można zmontować z dwóch końcówek obudowy pompy. Jest wygodny do konserwacji.

6. Skrzynia pompy jest podwójna, aby wyważyć siłę promieniową.

7. Wirnik jest podwójną konstrukcją ssącą. W związku z tym występuje mały ciąg końcowy.

8. Z przodu iz tyłu pierścienie zużycia wirnika są celowo zaprojektowane z różnym rozmiarem. Pierścień zużywający się, który zbliża się do łożyska oporowego jest nieco mniejszy niż drugi, aby pompa miała niewielką siłę osiową, a wał pracował w warunkach naprężenia, aby uniknąć luzu wirnika .

9. Dopasowanie do przegrody jest dostosowane do sprzęgła i wału.

10. Do uszczelnienia wału można użyć opakowania lub uszczelnienia mechanicznego jedno i dwustronnego, mieszkowego i wylądowanego.
Certyfikaty

CE

ISO

SGS


Nasz zakład

factory

Cmd

Fmd

Usługa przedsprzedażna

* Wsparcie zapytania i konsultacji.

* Wsparcie próbne.

* Zobacz naszą fabrykę.

Serwis pogwarancyjny

* Szkolenie dotyczące instalacji urządzenia, szkolenia z obsługi urządzenia.

* Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą.

oh

Pakowanie i dostawa

pump packing

Packaging

Size

(L) *  (W) *  (D)

Weight

   T

 Packaging Details

The normal package is wooden box(Size: L*W*H). If export to european countries,the wooden box will be fumigated.If container is too tigher,we will use pe film for packing or pack it according to customers special reques

Wyślij zapytanie bezpośrednio do tego przedsiębiorstwa

*Wiadomość musi być między 20-3000 znaków

This is not you are looking for? Post a Sourcing Request Now

Może ci się spodobać również

Jakość Api610 Oh2 Petro Chemical Pump Suppliers
OH1 Pompy petrochemiczne API610 8 11 wydanie
POMPY CENTRALUGALNE, API 610 VS5
Pionowe pompy petrochemiczne typu API 610-VS4
Pionowe pompy petrochemiczne, API 610-VS1
Pompy petrochemiczne, API 610 0H3
CMD-OH2 Jednostopniowa, API końcowa pompa ssąca
Pompy wielostopniowe typu API 610-BB5
API 610 BB1 Oś dzielona między pompą łożyskową
API 610 BB3 osiowo dzielona wieloetapowa pompa procesowa
Pompy jednostopniowe typu OH typu Overhung
Pionowe pompy turbinowe - API 610
Pompa benzynowa typu BB2 typu API610
Dobrej jakości pompa API610 w stylu BB1
Model pionowy pompy API610 VS6